Pomoc drogowa może być udzielona wszystkim równocześnie, przy sporym ograniczeniu kosztów.

Jeżeli nieszczęśliwym zrządzeniem losu staniemy się uczestnikami kolizji na drodze, a nasz samochód nie nadaje do dalszej podróży, jesteśmy zmuszeni zdecydować się na wynajem autolawety. Warto pamiętać, ażeby, zanim zatelefonujemy do spółki pełniącej tego rodzaju pomoc, zobaczyć, czy drogowa pomoc tego typu nie jest objęta zakresem naszego ubezpieczenia. W takim przypadku sprawa jest prosta i wystarczy skontaktować się z ubezpieczalnią.

 

W sytuacji kiedy musimy sami sobie dać radę, koszt jaki poniesiemy za wynajem autolawety warszawa będzie zależny od bardzo wielu elementów. Do najistotniejszych można niewątpliwie zaliczyć odległość jaką pokona zamówiona autolaweta, aby do nas dotrzeć a ponadto czas wykonania całej usługi, który uwzględnia przyjazd na miejsce, adekwatne zabezpieczenie samochodu na autolawecie oraz przetransportowanie we wskazane miejsce. Wielkość poniesionych kosztów będzie też zależna od pakowności samochodu a ponadto od tego, jak dużo pojazdów brało udział w zdarzeniu. Jeżeli przykładowo trzy auta potrzebują transportu do bardzo zbliżonych miejsc, wtedy pomoc drogowa może zostać zapewniona wszystkim uczestnikom jednocześnie, przy sporym ograniczeniu wydatków.

 

Warto pamiętać, iż nie tylko i wyłącznie parametry lawety będą miały znaczenie dla ceny usługi, lecz też gabaryty a także ciężar naszego pojazdu. Zapoznajmy się w tym momencie z kilkoma danymi cyfrowymi. Cena kompleksowej usługi często mieści się w przedziale od 250-400 złotych. Ponadplanowe wydatki, w wysokości około 3 pln za km, jesteśmy zmuszeni ponieść, jeśli autolaweta zostanie wynajęta w firmie znajdującej się w dużej odległości od miejsca zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *