Bardzo ważna jest dobra ochrona smartfona przed uszkodzeniami.

Telefon, a właściwie smartfon to jedna z rzeczy, z której korzystamy nie tyle każdego dnia, a 24h na dobę. I dlatego bardzo ważna jest dobra ochrona telefonu, w szczególności przed uszkodzeniami , które są spowodowane upadkiem. Nawet jeżeli smartfone spadnie na tyle łagodnie, że nie odniesie żadnych uszkodzeń, nie znaczy to, że nie pojawiły się małe uszkodzenia. Kilka takowych stosunkowo niegroźnych upadków może z czasem powodować coraz to słabszą jakość pracy smartfona. Wtedy okazuje się, iż w pierwszym roku użytkowania nagle nasze urządzenie zacina się lub wyłącza.

 

Najczęściej wtedy całą winą obarczamy producenta. Jednak uszkodzenia wynikłe z licznych upadków są przyczyną szkód. Dlatego że szkód wynikłych z upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, warto ochronić swój telefon w jak najlepszy sposób. Ten sposób to dobrze zakupione etui na komórkę. Z całą pewnościąbardzo fajną opcją jest etui pokrowiec z klapką, która osłania przód ekranu. Tego typu etui, jeżeli jest zrobione ze skóry, z powodzeniem zabezpieczy nasz telefon podczas upadku. Przy tym jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Przeglądając internet lub odpowiadając na maile będziemy mogli w każdym momencie osłonić ekran urządzenia klapką bez przymusu wyłączania go.

 

Jest to wygodne szczególnie w miejscach publicznych albo w pracy. W dodatku pokrowiec taki posiada kieszonkę na karty płatnicze lub wizytówki. Tak więc taki pokrowiec z klapką na magnez stanowi wspaniałą ochronę Twojego telefonu w szczególności będąc w zestawie z najlepszym szkłem hartowanym. Szkło hartowane jest też niezbędne, niezależnie od tego jakie etui mamy. Niezwykle rzadko dzieje się tak żeby pęknięcia powstawały zarówno na hartowanym szkle jak i na ekranie telefonu. W momencie kiedy klienci oddają uszkodzone smartfony do reklamacji, uszkodzone jest tylko szkło hartowane, a nie ekran. Natomiast w ten sposób wiemy, że telefon klienta został uszkodzony mechanicznie i pomimo braków śladów użytkowania na ekranie, sklep albo producent ma możliwość odmówić darmowej naprawy w ramach okresu gwarancyjnego. Oczywiście jest możliwość kupić etui oferowane w formie obudowy na smartfona. Takie też dobrze chroni, jednakże nasz ekran nie jest już w takim stopniu chroniony. Tutaj świetnej klasy hartowane szkło posiada znacznie większe znaczenie. Jeżeli nie jesteś osobą nerwową a twój telefon nie upada Ci często to ta propozycja może okazać się dobrą możliwością.

 

Najlepsze tego rodzaju etui jest wykonane z miękkiego materiału, jaki amortyzuje upadki telefonu. W większości są to obudowy wykonane z gumy, dodatkowo wzmocnione po rogach. Finalną rzeczą dotyczącą zakupu dobrego etui jest wybranie koloru oraz wzoru. Teraz na rynku dostępnych jest pełno modeli. Można dosłownie zaprojektować spersonalizowane i zamówić wykonanie etui z takim wzorem. Opłaca się skorzystać z tej opcji, aby być w pełni zadowolonym. Smartphon to coś, na co patrzymy każdego dnia i musi się nam bardzo podobać.

 

Etui na telefon LG to także dobra możliwość zasłonięcia potencjalnych znaków starości posiadanego przez nas telefonu, takowych jak obicia czy rysy. Takie jednakże powstają bardzo często, jeżeli korzystamy ze smartfona bez żadnego pokrowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *